Helen Doron Educational Group võitis parima haridusettevõtte auhinna!

3/5/2019

Helen Doron Educational Group võitis Rahvusvahelisel Global Franchise võistlusel parima Laste- ja Haridusettevõtete Frantsiisi auhinna

Helen Doron Group on tunnistatud rahvusvaheliselt parimaks laste ja hariduse frantsiisiettevõtteks 2019. Ettevõtja looja ja CEO, Helen Doron, osales Rahvusvahelisel Frantsiisiettevõtete (IFA) konverentsil Las Vegases, Nevadas, kus talle see auhind üle anti.

Global Franchise Award on ajakirja Global Franchise Magazine poolt korraldatud rahvusvaheline frantsiisiettevõtete võistlus, kus tippspetsialistid teevad valiku väga laia kriteeriumi alusel. Hinnatakse ettevõtete rahvusvahelist levikut, frantsiisipakkuja ja frantsiisivõtjate vahelisi suhteid, turundamist, mõju rahvusvahelisele frantsiisimisele jne.

``Helen Doron Educational Group valiti parimaks, kuna omab silmapaistavalt laia rahvusvahelist kogemust, kasutab tehnika innovaatilisemaid lahendusi ja on mõjutanud ülemaailmset frantsiisimist. Helen Doron on atraktiivne frantsiis rahvusvahelistele ettevõtjatele, olles väga palju investeerinud kogu ettevõtte edukaks tegevuseks tulevikus,” kirjeldab võitjat rahvusvahelise žürii liige.

Helen Doron Educational Group loodi briti keeleteadlase Helen Doroni poolt 1985.aastal ja on tänaseks laienenud 37-sse riiki rohkem kui 1000 huvikooliga. ``Meie õpilaste arv kasvab, kuna edastame väärtusi, mis on olulised tänapäeva lapsevanematele. Meie frantsiisivõtjad tunnevad ennast osana suurest kogukonnast, mis väärtustab laste haridust ja inglise keele süvaõpet. Õppemetoodikas kasutame tipptehnoloogiat, edumeelseid pedagoogilisi lahendusi ja õpetajate süsteemset koolitust, See auhind on tänu kõigi meie töötajate pühendunud tööle üle maailma ” kirjeldab Helen Doron.

Eesti lastel on võimalik õppida Helen Doron English metoodika alusel alates aastast 2008.